V-AR

Následující stránky jsou určeny výhradně pro odborníky a podnikatele v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva.
Stisknutím tlačítka níže potvrzuji, že jsem držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojního oprávnění.
Vstupte
The following pages are intended exclusively for professionals in the production and sale of firearms and ammunition.
By pressing the button below I am confiming I have possession of the firearms license or an arms license.
Enter
Die folgenden Seiten sind ausschließlich für Fachleute und Unternehmer in der Produktion und dem Verkauf von Schusswaffen und Munition bestimmt sind.
Drücken Sie die Taste unten, ich bestätige, dass ich Besitz von Feuerwaffen Lizenz oder ein Arme-Lizenz verfügen.
Eintritt
Les pages suivantes sont destinées exclusivement aux professionnels et aux entrepreneurs dans la production et la vente d'armes à feu et des munitions.
Appuyez sur le bouton ci-dessous, je certifie que je avoir en sa possession de la licence d'armes à feu ou d'un permis d'armes.
Entrée

Konfigurátor V-AR


Po vyplnění údajů nám můžete zaslat nezávaznou poptávku. Pokud poptávku odešlete, budeme Vás kontaktovat. Ačkoliv není telefonní číslo povinným údajem, prosíme přesto o jeho vyplnění, a to z důvodu rychlejší komunikace s Vámi.

Na e-maily reagujeme a objednávky potvrzujeme většinou téhož dne, nejpozději do 48 hodin. Pokud se Vám v této lhůtě neozveme nebo objednávku nepotvrdíme, nebyl Váš e-mail nebo objednávka doručeny, kontaktujte nás proto prosím opětovně na e-mail info@v-ar.cz.

Prohlížeč Mozilla Firefox nepodporuje konfigurátor, z toho důvodu použijte prosím jiný prohlížeč (Internet Explorer, Google Chrome, apod.).V prvním kroku prosím vyberte požadovanou ráži.