Načítá se
Načteno
Tlumiče hluku & příslušenství
Vše o V-AR

Tlumiče hluku & příslušenství

  • pro ráži 223 Rem.
  • pro ráži 308 Win. (.30)
  • pro ráži 9 mm Luger
  • pro pistole Glock
UPÍNÁNÍ TRI-LOCK:

Všechny tlumiče hluku jsou vybaveny upínáním na TRI-LOCK. Jedná se o vybrání pro trojici rychlouzamykacích kamenů, z toho jeden je větší. Je tedy definována nasazovací poloha tlumiče hluku vzhledem k úsťovému zařízení.

Upínání je jednoduché, rychlé a spolehlivé. Tlumič se pouze nasune na úsťové zařízení, zatlačí proti pružině směrem na hlaveň, pootočí o malý úhel a vypustí ve směru střelby pod tlakem pružiny. Výhodou tohoto systému upnutí je mimo jiné nemožnost uvolnění tlumiče během střelby jako je tomu u závitových instalací běžných tlumičů.


Tlumiče hluku pro ráži 223 Rem. a 308 Win. (.30) jsou vyrobeny z nerezové oceli a opatřeny povrchovou úpravou DLC. Délka činí 181,4 mm, průměr 38 mm a váha 640 g. Tlumiče hluku pro ráži 9 mm Luger jsou vyrobeny z duralu v kombinaci s nerezovou ocelí a opatřeny povrchovou úpravou DLC a tvrdým eloxem. Délka činí 181,4 mm, průměr 38 mm a váha 387 g.


Zbraně V-AR jsou již osazeny úsťovým zařízením, a to buď kompenzátorem nebo tlumičem plamene se systémem TRI-LOCK. Tato úsťová zařízení lze dokoupit i na starší verze zbraní V-AR nebo zbraně jiné výroby.

Dále nabízíme tlumič hluku pro pistole Glock se závitem 13,5 x 1LH. Tento tlumič je opatřen pístovým mechanismem, jak je běžné pro tlumiče určené pro pistole. Díky tomuto mechanismu je zaručena spolehlivá funkce zbraně.


Pro usměrnění hluku/tlaku dále nabízíme moderátor plynu („prase“) pro ráže od .20 do .30 (včetně ráže 308 Win.), a to ve dvou provedeních:

  1. plný moderátor plynu
  2. rozbíjecí moderátor plynu – disponuje zuby pro rozbití skla, apod.

Moderátor plynu („prase“) je kompatibilní pouze s upínacím systémem TRI-LOCK pro nasazení na kompenzátor nebo tlumič plamene s upínacími prvky TRI-LOCK.

Pokud moderátor plynu („prase“) nasadíte na tlumič plamene, zbraň Vám trochu zklidní, naopak pokud jej nasadíte na kompenzátor, vyrušíte účinky kompenzátoru a zbraň je méně klidná.

Spolehlivost, kvalita a precize je zaručena tím, že všechny součástky a díly (kromě polotovarů hlavně a plastových doplňků – pažby a rukojeti) vyrábí firma sama, a to z vysoce kvalitního duralu pomocí CNC strojů. Povrch všech duralových dílů je tvrdě eloxován. Díky tomu k sobě jednotlivé komponenty pasují a ladí, a to jak odstínem, designem, tak i slícováním, nedochází k nežádoucím vůlím nebo vaklání jednotlivých částí.

Nezávislost na dodavatelích a možnost úprav konstrukce a designu dle vlastních zkušeností nám umožňuje neustálý vývoj zbraně. Ve spojení s kvalitními doplňky jde o dokonalou a spolehlivou zbraň 21. století.

Produktová řada

Tlumiče hluku

Návody

Návod tlumiče hluku pistolového TLP 1

Náš návod pro V-AR tlumiče pistolového TLP 1 v pdf.

( pro stažení klikni na obrázek )

Návod tlumiče hluku výstřelu TL 1/1

Náš návod pro V-AR tlumiče hluku TL 1/1 v pdf.

( pro stažení klikni na obrázek )

V-AR 9 mm Luger