Načítá se
Načteno
V-AR 300 AAC Blackout
Vše o V-AR

Zbraň samonabíjecí V-AR

  • délka hlavně 6″ ( plynová verze )
  • délka hlavně 10″
  • délka hlavně 12″
  • délka hlavně 14″
  • délka hlavně 16″
  • délka hlavně na zakázku

Stoupání vývrtu hlavně: 1:8

Další informace naleznete na Lothar Walther.

Zbraň samonabíjecí V-AR má perfektní ergonomii a ovládací prvky zbraní typu AR15, ale je osazena pístovým mechanismem s automatickou regulací tlaku, díky čemuž nedochází ke znečišťování a zahřívání závěrového mechanismu a vnitřních prostorů rámu a proto je tento systém takřka bezúdržbový. Dále systém zaručuje spolehlivost a jednoduchost vnitřního uspořádání.

Zbraň samonabíjecí V-AR je k dispozici v několika variantách, vyrobená na míru požadavkům každého zákazníka.

Zbraň nabízíme v pístové nebo plynové verzi, se standardní nebo nerezovou hlavní.

Zbraň vyrábíme i v provedení „pro leváka“. Vyhazování nábojnic je zrcadlově otočené, tedy na levou stranu. Rozdílný je horní rám, nosič závorníku a závorník (všechny tyto díly jsou zrcadlově otočeny).Výhodou pro střelce je vyšší komfort při střelbě a vyšší míra bezpečnosti.

Zbraň je v základním provedení s M-LOK předpažbím, sklopnými mířidly, pažbou a rukojetí. Dodává se v černém plastovém kufru s jedním zásobníkem. Standardně je zbraň osazena doplňky FAB DEFENSE (v ceně zbraně), za příplatek je možné osadit zbraň doplňky MAGPUL (příplatek se odvíjí
od zvoleného typu pažby a rukojeti). Samozřejmě lze zbraň vybavit dalším příslušenstvím dle přání zákazníka.

Spolehlivost, kvalita a precize je zaručena tím, že všechny součástky a díly (kromě polotovarů hlavně a plastových doplňků – pažby a rukojeti) vyrábí firma sama, a to z vysoce kvalitního duralu pomocí CNC strojů. Povrch všech duralových dílů je tvrdě eloxován. Díky tomu k sobě jednotlivé komponenty pasují a ladí, a to jak odstínem, designem, tak i slícováním, nedochází k nežádoucím vůlím nebo vaklání jednotlivých částí.

Nezávislost na dodavatelích a možnost úprav konstrukce a designu dle vlastních zkušeností nám umožňuje neustálý vývoj zbraně. Ve spojení s kvalitními doplňky jde o dokonalou a spolehlivou zbraň 21. století.

Produktová řada

300 AAC BLACKOUT

V-AR 223 Rem.