Načítá se
Načteno
V-AR 308 Win.
Vše o V-AR

Zbraň samonabíjecí V-AR

  • délka hlavně 14½“ L
  • délka hlavně 16½“ L
  • délka hlavně 18″ T
  • délka hlavně 20″ T
  • délka hlavně 22″ T

L- lehká varianta T-těžká varianta

Stoupání vývrtu hlavně: 1:11

Další informace naleznete na Lothar Walther.

Samonabíjecí zbraň V-AR spojuje výhody systémů AR-15 a vz. 58. Zbraň V-AR pracuje na principu odběru plynů z hlavně (automatická regulace), energie je přenášena na píst, který tlačí na závěr.

Zbraň vás dostane svou kvalitou zpracování, přesností a spolehlivostí za jakýchkoliv podmínek. Nově nabízíme tyto zbraně také s předpažbím M-LOK, které oceníte pro jeho nízkou hmotnost, precizní zpracování a ergonomii. M-LOK systém lze osadit libovolným příslušenstvím.

Zbraň samonabíjecí V-AR je k dispozici v několika variantách, vyrobená na míru požadavkům každého zákazníka.

Zbraň nabízíme se standardní nebo nerezovou hlavní.


Zbraň v této ráži nabízíme pouze s M-LOK předpažbím, které oceníte pro jeho nízkou hmotnost,
precizní zpracování a ergonomii. M-LOK systém lze osadit libovolným příslušenstvím.


Zbraň je v základním provedení s M-LOK předpažbím, sklopnými mířidly, pažbou a rukojetí. Dodává se v černém plastovém kufru s jedním zásobníkem. Standardně je zbraň osazena doplňky FAB DEFENSE (v ceně zbraně), za příplatek je možné osadit zbraň doplňky MAGPUL (příplatek se odvíjí od zvoleného typu pažby a rukojeti). Samozřejmě lze zbraň vybavit dalším příslušenstvím dle přání zákazníka.

Spolehlivost, kvalita a precize je zaručena tím, že všechny součástky a díly (kromě polotovarů hlavně a plastových doplňků – pažby a rukojeti) vyrábí firma sama, a to z vysoce kvalitního duralu pomocí CNC strojů. Povrch všech duralových dílů je tvrdě eloxován. Díky tomu k sobě jednotlivé komponenty pasují a ladí, a to jak odstínem, designem, tak i slícováním, nedochází k nežádoucím vůlím nebo vaklání jednotlivých částí.

Nezávislost na dodavatelích a možnost úprav konstrukce a designu dle vlastních zkušeností nám umožňuje neustálý vývoj zbraně. Ve spojení s kvalitními doplňky jde o dokonalou a spolehlivou zbraň 21. století.

Produktová řada

308 Win.

V-AR 9 9 mm Luger