Načítá se
Načteno
V-AR 9 mm Luger
Vše o V-AR

Zbraně samonabíjecí V-AR

  • délka hlavně 7″
  • délka hlavně 10″
  • délka hlavně 12″
  • délka hlavně na zakázku

Stoupání vývrtu hlavně: 1:10

Další informace naleznete na Lothar Walther.

Zbraň konstrukčně vychází ze zbraní typu AR-15, kdy byly zachovány klady zbraně jako skvělá ergonomie, dostupnost ovládacích prvků, in-line uspořádání, ale konstrukce byla pozměněna pro použití pistolového náboje 9 mm Luger. Oproti zbrani v ráži 223 Rem. je verze 9 mm Luger odlišná
pouze dynamickým závěrem.

Zbraň samonabíjecí V-AR je k dispozici v několika variantách, vyrobená na míru požadavkům každého zákazníka.

Zbraň v této ráži nabízíme pouze se standardní hlavní, nerezové provedení nenabízíme.


Zbraň je v základním provedení s M-LOK předpažbím, sklopnými mířidly, pažbou a rukojetí. Dodává se v černém plastovém kufru s jedním zásobníkem. Standardně je zbraň osazena doplňky FAB DEFENSE (v ceně zbraně), za příplatek je možné osadit zbraň doplňky MAGPUL (příplatek se odvíjí od zvoleného typu pažby a rukojeti). Samozřejmě lze zbraň vybavit dalším příslušenstvím dle přání zákazníka.

Spolehlivost, kvalita a precize je zaručena tím, že všechny součástky a díly (kromě polotovarů hlavně a plastových doplňků – pažby a rukojeti) vyrábí firma sama, a to z vysoce kvalitního duralu pomocí CNC strojů. Povrch všech duralových dílů je tvrdě eloxován. Díky tomu k sobě jednotlivé komponenty pasují a ladí, a to jak odstínem, designem, tak i slícováním, nedochází k nežádoucím vůlím nebo vaklání jednotlivých částí.

Nezávislost na dodavatelích a možnost úprav konstrukce a designu dle vlastních zkušeností nám umožňuje neustálý vývoj zbraně. Ve spojení s kvalitními doplňky jde o dokonalou a spolehlivou zbraň 21. století.

Produktová řada

9 mm Luger

V-AR 308 Win.